חיפוש כרטיסים

למה לקנות אצלנו?

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

  • תשלום במטבע המקומי

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

פרטי האירוע

Shaftesbury Theatre

Shaftesbury Theatre

Shaftesbury Theatre

אטרקציות דומות

קטגוריות דומות

כרטיסים ל: גברת דאוטפייר

גברת דאוטפייר

4.3 (3)
החל מ ‏126.20 ₪

גברת דאוטפייר, המחזמר שבלונדון הוא סיפור מצחיק ונוגע ללב על איך לשמור את יקיריכם קרוב כנגד כל הסיכויים, גברת דאוטפייר היא הקומדיה המוזיקלית שאנחנו צריכים עכשיו.

עיקרי הדברים

- הבטיחו את הכרטיסים שלכם למחזמר הקומי הזה

- בחרו את המושבים שלכם

- ראיתם את הסרט? - תיהנו מהמחזמר!

למה לצפות?

המחזמר הקומי החדש גברת דאוטפייר מוכן ומזומן להצחיק את הווסט אנד החל ממאי 2023!

דניאל, שחקן מובטל יעשה הכל בשביל הילדים שלו. לאחר שאיבד את המשמורת בגירושים קשים, הוא יוצר את האלטר אגו של האומנת הסקוטית אופגניה דאוטפייר בניסיון נואש להישאר בחייהם. בעוד דמותו החדשה מקבלת חיים משלה, גברת דאוטפייר מלמדת את דניאל יותר ממה שהוא ידע על עצמו, על איך להיות אבא.

גברת דאוטפייר (Mrs. Doubtfire) היה סרט קולנוע אמריקאי מצליח משנת 1993. הסרט בוים על ידי כריס קולומבוס, עם רובין ויליאמס כדניאל הילארד וסאלי פילד כמירנדה. 

גברת דאוטפייר נוצרה על ידי צוות טרנסאטלנטי של אמנים עטורי פרסים, נכתב על ידי קארי קירקפטריק וג'ון או'פארל, מוזיקה מקורית ומילים מאת ויין וקארי קירקפטריק (הצוות המועמד לפרס טוני מאחורי Something Rotten!, יחד עם או'פארל), בבימויו של זוכה הטוני 4 פעמים ג'רי זקס (הלו, דולי!), עיצוב תפאורה על ידי דיוויד קורינס (המילטון),  כוריאוגרפיה מאת לורין לטארו (מלצרית), ופיקוח מוזיקלי מאת איתן פופ (טינה: המחזמר של טינה טרנר).

 

 

איך זה עובד?

כיצד אוכל לקבל את הכרטיסים שלי?

הכרטיס האלקטרוני שלך יישלח אליך ישירות בדוא"ל זמן קצר לאחר השלמת ההזמנה. הביאו עותק מודפס לתיאטרון, או הציגו את הכרטיס באמצעות הטלפון הנייד שלכם.

 

-40%

%

ניתן להזמין מבצעים בין 2024-04-03 – 2024-09-27 להופעות על: יום שלישי, יום רביעי, יום חמישי, יום שישי בֵּין 2024-04-03 – 2024-09-27

אישור מיידי

שובר אלקטרוני לנייד

זמן מופע: 2 שעות 30 דקות

הוראות הגעה

Shaftesbury Theatre

כתובת
210 Shaftesbury Avenue London WC2H 8DP

×

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית