מדיניות פרטיות

1-אתה לא צריך לחשוף כל פרטים אישיים כדי לבקר את אתרי האינטרנט שלנו. אנחנו רק לשמור את הפרטים שאינם ספציפיים אנונימי הביקור שלך, כגון ספק האינטרנט שלך, האתר שמקושר אלינו מאו השם של קובץ התאריך המבוקש. כדי להיות מסוגל לאסוף נתונים אנונימיים עוגיות עשויים לשמש.

2-כדי שתוכל לטפל בהזמנתך אנו צריכים לאסוף את התאריך אישי, כגון: שם, פרטי קשר, פרטי תשלום, כתובת ומספר טלפון של דואר אלקטרוני. אנו שולחים את אישור ההזמנה ולשלוח אותו אליך בדואר אלקטרוני. אנו משתמשים בנתונים אישיים זה רק כדי לעבד ולספק את ההזמנה שלך. אם אתה להירשם לקבלת העלון החודשי שלנו, אנו נשתמש בכתובת דואר האלקטרוני שלך כדי לשלוח לך הודעות הדואר אלקטרוני השיווק שלנו. אתה תמיד יכול לבטל את המנוי לניוזלטר שלנו. אנו רק מעבירים את פרטיך לצד שלישי, אם יש צורך לעבד את ההזמנה שלך, במיוחד במקרים הבאים:

) אם יש לנו כדי לספק את ההזמנה שלך והפרטים שלך לצורך זה להיות מושגת.

ב) אם אתה משלם בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט) את פרטי תשלום של ספק, לחברת עיבוד התשלום.

ג) אנחנו לא חולקים את הפרטים האישיים שלך עם כל גורמים אחרים, אלא אנו מחויבים על פי חוק או במקרה שיש לך נתן לנו רשות מפורשת לעשות כן.

פרטי ד) אישיים הנדרשים על מנת לעבד ולספק את ההזמנה שלך ניתן לשמור עד 10 שנים עקב חוקים עסקיים ומס.

ה) המועד האישי שלך הוא בטוח איתנו. זה מועבר אלינו בפורמט מוצפן באמצעות SSL. אנו מגנים על אתרי האינטרנט שלנו מפני נזקים וגישה לא מורשה.

ו) בכל פעם שאנחנו יכולים לתת לך מידע מלא על השל הפרטים האישיים שלך נשמרים במערכת שלנו. באפשרותך לשנות, מנעול או למחוק את פרטיך האישיים בכל עת. אתה יכול גם לבטל את האישור כדי לשמור את הנתונים האישיים שלך, ללא כל הצהרה נוספת בכל עת. אנא כתוב לי HelpDesk @ ticmate.com

ז) אתרים שלנו להשתמש ב- Google Analytics, כלי אינטרנט של Google Inc. ("Google"). Google Analytics משתמש בעוגיות, אשר נשמרות במחשב שלך כדי לנתח השימוש באתרי האינטרנט שלך. המידע על השימוש באתרי האינטרנט שלנו שנאספו על ידי העוגיות באופן כללי מועבר ולנשמר בשרת גוגל בארה"ב. אם תפעיל IP-anonymization באתרי האינטרנט שלנו, אז Google יחסוך בגרסה מקוצרת של כתובת ה- IP שלך, שבאיחוד האירופי או מדינות החברות אחרות של ההסכם. IP-anonymization הוא פעיל באתר זה. גוגל תשתמש במידע כדי לנתח את השימוש באתר זה שלך, לתת דין וחשבון על הפעילות באתר ולספק שירותים אחרים למפעיל האתר. כתובת ה- IP שנאסף על ידי Google Analytics לא להיות מחוברת לנתונים אחרים מGoogle. על ידי שינוי ההעדפות בדפדפן האינטרנט שלך אתה יכול להכחיש את השימוש בעוגיות, אבל שים לב, שייתכן שלא תוכל להשתמש בכל התכונות באתרי האינטרנט שלנו במלואו.

ח) אנו משתמשים בתוספים חברתיים לרשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ו- Google+ באתרי האינטרנט שלנו. שירותים אלו מוצעים על ידי חברות פייסבוק Inc., גוגל וטוויטר Inc. פייסבוק מנוהל על ידי: פייסבוק Inc., 1,601 Ave S. קליפורניה, פאלו אלטו, קליפורניה 94,304, ארה"ב ("פייסבוק").

סקירה של תוספי פייסבוק ואיך הם נראים, ניתן למצוא כאן: http: // developers.facebook.com/plugins. Google+ מנוהל על ידי: Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ארה"ב ("Google"). ניתן למצוא סקירה של תוספי Google+ כאן: https: // developers.google.com / + / תוספים. טוויטר מנוהל על ידי: Twitter Inc., 1,355 השוק St, Suite 900, סן פרנסיסקו, קליפורניה 94103.

סקירה של תוספי טוויטר ואיך הם נראים, ניתן למצוא כאן: https: // twitter.com/about / משאבים / כפתורים. אם אתה מחובר לרשת חברתית, אז ספקי הרשת החברתית יכולים להתחבר הביקור של אתר האינטרנט שלך לפרופיל שלך בפייסבוק, Google+ או טוויטר. אם אתה משתמש בתוספים כמו "אני אוהב" -Button (Facebook), ולאחר מכן את המידע יישלח לשרת provider's וגם הציל שם. המידע יוצג ברשת החברתית שלך ומוצג לאנשי הקשר שלך. אנא קרא עוד על מטרה והיקף של איסוף מידע ושימוש באמצעות ספקים אלה ועל הזכויות והאפשרויות שלך כדי להגן על הפרטיות שלך על ידי שינוי העדפותיך במדיניות הפרטיות של provider's.